Avtale for alle helseforetak i Helse Midt-Norge RHF

Bekledning

Avtalen gjelder fra 1. juni 2020 til 31. mai 2022, med mulighet for forlengelse i 1+1 år.

Avtalen gjelder innkjøp av operasjonsfrakker, bekledning, hodebekledning og operasjonshjelmer

Det er inngått avtale med fem leverandører på dette området.

Hvem er leverandører?

3M NORGE – avtalenummer 200968

Kontaktperson: Torstein Hegland

E-post: thegland@mmm.com

 

Mediplast AS – avtalenummer 200972

Kontaktperson: Marit Vee Akselsen

Marit.Vee.Akselsen@mediplast.com

 

ONEMED – avtalenummer 200975

Kontaktperson: Jan Knoph

E-post: jan.knoph@onemed.com

 

MÖLNLYCKE – avtalenummer 200974

Kontaktperson: Jørund Esrenstad

E-post: Jorund.Estenstad@molnlycke.com

 

Stryker Norge – avtalenummer 200979

Kontaktperson: Ulrika Beischer

E-post: ulrika.beischer@stryker.com


Produkter på avtale

          Del 1 Operasjonsfrakker steril

  • Operasjonsfrakk uten dobbel rygg
  • Operasjonsfrakk standard
  • Operasjonsfrakk forsterket
  • Urologifrakk   

    Del 2 Bekledning
  • Avdelingsbekledning
  • Renluftsbekledning
  • Varmejakker
  • Ermer
  • Pasientskjorte

    Del 3 Hodebekledning
  • Hodebekledning operasjon
  • Hjelm
  • Hjelm – implantat
  • Hodebånd/svettebånd
  • Munnbind 

    Del 4 Operasjonshjelmer
  • Operasjonshjelmer


Kontaktpersoner i Sykehusinnkjøp

Portrett

Laila Wold Snildal

avtaleforvalter 
laila.wold.snildal@sykehusinnkjop.no
+47 469 01 045

Portrett

Sindre Faanes

prosjektleder 
sindre.faanes@sykehusinnkjop.no
+47 958 82 750


Dokumenter


Slik brukes avtalen

Avtalene som er inngått innenfor hvert delområde er en eneavtale med en leverandør. Det vil si at leverandøren har en enerett til å bli benyttet.

Foretakene gjør bestillinger via eget bestillingssystem (SAP) opp mot hver enkelt leverandør. Avdelingene i foretakene finner produktene via lagerbestillingssystem eller ved å kontakte innkjøpsavdelingen.

Innlogging for brukere og leverandører

For kunder på avtalen, kan innlogging i ProWeb eller Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon. 

Logg inn (Innkjøpsportalen)

Logg inn (ProWeb)

Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk ved å følge lenken under 

Logg inn (leverandørstatistikk)

Spørsmål eller avvik

Har du spørsmål eller tilbakemeldinger? Send e-post til forvaltning-midt@sykehusinnkjop.no.

Ønsker du å melde avvik på avtaler? Bruk Reklamasjonsportalen.

Logg inn (Reklamasjonsportalen)




Fant du det du lette etter?