Håndverkertjenester for UNN HF

Avtalen gjelder fra 15. januar 2021 til 14. januar 2023, med mulighet for prolongering i inntil 2 år. Dette gjelder for tjenester innen tømrer, maling og belegg, rørlegger, ventilasjon og blikkenslager, samt kuldeteknisk.

For Elektrotjenester gjelder avtalen fra 01.april 2021 til 31. mars 2023, med mulighet for prolongering i inntil 2 år.

Avtalen gjelder utførelse av Håndverkertjenester innenfor ulike fagområder. Brukerne av avtalen er ansatte tilknyttet drift ved lokasjonene i Tromsø, Narvik og Harstad. 

Hvem er leverandører?

Bogstrand AS, Harstad

Kontaktperson/Stilling: Arild Bogstrand, daglig leder
Telefon: 90822091
Epost: arild@bogstrand.no


Caverion Norge AS Harstad

Kontaktperson/Stilling: Kurt Robert Myklebust, prosjektleder Rør
Telefon: 97644783
Epost: kurt.robert.myklebust@caverion.com

Bravida Norge AS, Tromsø

Kontaktperson/Stilling: Vegard Lund Aspen, avdelingsleder
Telefon: 93218121
Epost: vegard.aspen@bravida.no

VVS Proffen AS, Narvik

Kontaktperson/Stilling: Torgeir Pedersen, daglig leder
Telefon: 99540706
Epost: torgeir@vvs-proffen.no

Recover Nordic AS, Harstad

Kontaktperson/Stilling: Pål Fredrik Eidissen, avdelingsleder Harstad
Telefon: 48129819
Epost: pal.eidissen@recover.no

Berntsen Byggservice AS, Tromsø

Kontaktperson/Stilling: Bernt-Ole Berntsen, daglig leder
Telefon: 41557611
Epost: berntsen@norgeshus.no

ST-Klimateknikk AS, Harstad

Kontaktperson/Stilling: Viggo Svanstrøm, daglig leder
Telefon: 98208530
Epost: viggo@st-klimateknikk.no

Bravida Norge AS, Tromsø

Kontaktperson/Stilling: Roy Benjaminsen, serviceleder ventilasjon
Telefon: 99000184
Epost: roy.benjaminsen@bravida.no

PTG Kuldeteknisk AS, Harstad, Narvik og Tromsø

Kontaktperson/Stilling: Inger Johansen, avdelingsleder kommersiell service
Telefon: 91655821
Epost: ijo@ptg.no

Elinstallatøren Harstad AS

Kontaktperson/Stilling: Mats Vikholt, installatør
Telefon: 95200814
Epost: mats@elinstallatoren.no


Elinstallatøren Narvik AS

Kontaktperson/Stilling: Tommy Halland, saksbehandler
Telefon: 91355377
Epost: tommy@elinstallatoren.no

GK Elektro AS, Tromsø

Kontaktperson/Stilling: Espen Heiskel, prosjektleder
Telefon: 45422540
Epost: espen-heiskel.mathisen@gk.no

Securinord AS, Harstad og Narvik

Kontaktperson/Stilling: Terje Karoliussen, daglig leder
Telefon: 47466950
Epost: terje@securinord.no

Produkter på avtale


DelkontraktOmrådeLeverandør
1 Maling og belegg HarstadBogstrand AS
2Maling og belegg Tromsø Oppdateres ved tildeling
3Maling og belegg Narvik Oppdateres ved tildeling
4Rørleggertjenester Harstad Caverion Norge AS, avd Harstad
5Rørleggertjenester Tromsø Bravida Norge AS
6Rørleggertjenester Narvik Rørleggerfirma VVS-proffen AS
7Tømrertjenester Harstad Recover Nordic AS
8Tømrertjenester Tromsø Berntsen Byggservice AS
9Tømrertjenester Narvik Oppdateres ved tildeling
10Ventilasjon og blikkenslager Harstad ST-Klimateknikk AS
11Ventilasjon og blikkenslager Tromsø Bravida Norge AS
12Ventilasjon og blikkenslager NarvikOppdateres ved tildeling
13Lås- og adgangskontroll HarstadSecurinord AS
14Lås- og adgangskontroll NarvikSecurinord AS
15Kuldeteknisk HarstadKuldeteknisk AS
16Kuldeteknisk TromsøKuldeteknisk AS
17Kuldeteknisk NarvikKuldeteknisk AS
18Elektrotjenester HarstadEl Installatøren Harstad AS
19Elektrotjenester TromsøGK Elektro AS
20Elektrotjenester NarvikEL Installatøren Narvik AS

Kontaktpersoner i Sykehusinnkjøp

Portrett

Olaug Fjellseth

avtaleforvalter 
olaug.fjellseth@sykehusinnkjop.no
+47 971 96 763


Kontaktpersoner helseforetak


UNN HF Tromsø

Maling og belegg, Tømrer

Kontaktperson/Stilling: Hans Hansen, ingeniør Byggseksjonen
Telefon: 776 26515
Epost: hans.hansen@unn.no


Rørlegger, ventilasjon og blikkenslager, Kuldeteknisk

Kontaktperson/Stilling: Trond Andreassen, VVS ingeniør Maskin/VVS
Telefon: 776 69159
Epost: trond.andreassen@unn.no

Elektro

Kontaktperson/Stilling: Svein Erik Sødahl Jamt, seksjonsleder Elektro
Telefon: 776 27702
Epost: svein.erik.sodahl.jamt@unn.no


UNN HF Harstad

Kontaktperson/Stilling: Tom Roger Mauseth, seksjonsleder Teknisk seksjon
Telefon: 77015022
Epost: tom.mauseth@unn.no

UNN HF Narvik

Kontaktperson/Stilling: Trond Reinholdtsen, seksjonsleder Teknisk seksjon
Telefon: 76968120
Epost: trond.reinholdtsen@unn.no

Dokumenter


Slik brukes avtalen


Bestillinger skal skje skriftlig til leverandør av ansvarlig ved lokasjonens driftsseksjon.


Innlogging for brukere og leverandører


For kunder på avtalen, kan innlogging i Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon.


Om du ikke er bruker på innkjøpsportalen og har spørsmål om prislister eller statistikk, så kan du få dette ved å ta kontakt på e-post
   avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no

Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under.

Spørsmål eller avvik


Har du spørsmål eller tilbakemeldinger? Send e-post til avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.


Ønsker du å melde avvik på avtaler? Send e-post til
   avvik.dn@sykehusinnkjop.no.


Fant du det du lette etter?