Gjelder for Universitetssykehuset Nord-Norge HF

Håndverkertjenester - UNN HF

Avtalene gjelder hovedsaklig fra 15. januar 2021 til 14. januar 2023, og er prolongert til 14.januar 2024 med mulighet for prolongering i 1 år til.

Noen av avtalene har blitt signert senere og har avvikende løpetid. Se "Hvem er leverandører?" for oversikt over den enkelte avtales løpetid.


Avtalen gjelder utførelse av Håndverkertjenester innenfor ulike fagområder. Brukerne av avtalen er ansatte tilknyttet drift ved lokasjonene i Tromsø, Narvik og Harstad. 

Hvem er leverandører?

Maling og belegg Harstad: Bogstrand AS

Varighet 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25

Kontaktperson: Arild Bogstrand
Telefon: 90822091
Epost: arild@bogstrand.no

Maling og belegg ​Tromsø: Tore L. Albrigtsen AS

Varighet 10.06.21 - 10.06.23, kan prolongeres til 10.06.25

Kontaktperson: Rolf-Tore Albrigtsen
Telefon: 90766512
epost: rolftorealbrigtsen@gmail.com

Maling og belegg Narvik: Camelon AS

Varighet 15.02.21 - 15.02.24, kan prolongeres til 15.02.25

Kontaktperson: Thomas B. Stokkedal
Telefon: 41415123
Epost: thomas@camelon.no

Rørlegger Harstad: Caverion Norge AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25

Kontaktperson: Bent Myhre
Telefon: 95458854
Epost: bent.myhre@caverion.com

Rørlegger Tromsø: Bravida Norge AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25​

Kontaktperson: Vegard Lund Aspen
Telefon: 93218121
Epost: vegard.aspen@bravida.no

Rørlegger Narvik: VVS Proffen AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25​

Kontaktperson/Stilling: Torgeir Pedersen, daglig leder
Telefon: 99540706
Epost: torgeir@vvs-proffen.no

Tømrer Tromsø: Berntsen Byggservice AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.23​

Kontaktperson: Bernt-Ole Berntsen
Telefon: 41557611
Epost: berntsen@norgeshus.no​


Tømrer Narvik: Effecct Bygg AS, Narvik

Varighet 15.02.21 - 15.02.24, kan prolongeres til 15.02.25​

Kontaktperson/stilling: Einar Arntzen
Telefon: 90885528
E-post: einar@effecct.no  

Ventilasjon og blikkenslager Harstad: ST-Klimateknikk AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25​

Kontaktperson: Viggo Svanstrøm
Telefon: 98208530
Epost: viggo@st-klimateknikk.no

Ventilasjon og blikkenslager Tromsø: Bravida Norge AS
Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25


Kontaktperson: Roy Benjaminsen
Telefon: 99000184
Epost: roy.benjaminsen@bravida.no

Ventilasjon/blikkenslager,Narvik: Ingeniørfirma T. Jespersen

Varighet 15.02.21 - 15.02.24, kan prolongeres til 15.02.25​

Kontaktperson: Andreas Jespersen
Telefon: 97126833
E-post: aj@jespersen.no

Kuldeteknisk Harstad, Narvik og Tromsø​: PTG Kuldeteknisk AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25​

Kontaktperson: Inger Johansen
Telefon: 91655821
Epost: ijo@ptg.no

Elektro Harstad: El-Installatøren Harstad AS

Varighet: 01.04.21 - 31.03.23

Kontaktperson: Mats Vikholt
Telefon: 95200814
Epost: mats@elinstallatoren.no


Elektro Narvik: El-Installatøren Narvik AS

Varighet: 01.04.21 - 31.03.24, kan prolongeres til 31.03.25

Kontaktperson: Tommy Halland
Telefon: 91355377
Epost: tommy@elinstallatoren.no

Elektro Tromsø: GK Elektro AS​

Varighet: 01.04.21 - 31.03.23

Kontaktperson: Espen Heiskel
Telefon: 45422540
Epost: espen-heiskel.mathisen@gk.no

Lås- og adgangskontroll Harstad og Narvik: Securinord AS

Varighet: 15.01.21 - 14.01.24, kan prolongeres til 14.01.25

​Kontaktperson: Terje Karoliussen
Telefon: 47466950
Epost: terje@securinord.no​

Produkter på avtale


Delkontrakt/ tjenesteområde/ leverandør
DelkontraktOmrådeLeverandør

Maling og belegg Harstad
Bogstrand AS

Maling og belegg Tromsø

Tore L. Albrigtsen AS, Tromsø​


Maling og belegg Narvik Camelon AS

Rørleggertjenester Harstad Caverion Norge AS, avd Harstad

Rørleggertjenester Tromsø Bravida Norge AS
6
Rørleggertjenester Narvik Rørleggerfirma VVS-proffen AS
7
Tømrertjenester Harstad AVSLUTTET

Tømrertjenester Tromsø Berntsen Byggservice AS

Tømrertjenester Narvik Effecct Bygg AS
10
Ventilasjon og blikkenslager Harstad ST-Klimateknikk AS
11
Ventilasjon og blikkenslager Tromsø Bravida Norge AS
12
Ventilasjon og blikkenslager NarvikT. Jespersen AS
13
Lås- og adgangskontroll HarstadSecurinord AS
14
Lås- og adgangskontroll NarvikSecurinord AS
15
Kuldeteknisk HarstadKuldeteknisk AS
16 
Kuldeteknisk TromsøKuldeteknisk AS
17 
Kuldeteknisk NarvikKuldeteknisk AS
18 
Elektrotjenester HarstadEl Installatøren Harstad AS
19 
Elektrotjenester TromsøGK Elektro AS
20 
Elektrotjenester NarvikEL Installatøren Narvik AS

Kontaktpersoner helseforetak


UNN HF Tromsø

Maling og belegg, Tømrer

Kontaktperson/Stilling: Ben-Are Hansen, Seksjonsleder Byggseksjon
Telefon: 930 40 806
Epost: ben-are.hansen@unn.no


Rørlegger, ventilasjon og blikkenslager, Kuldeteknisk

Kontaktperson/Stilling: Trond Andreassen, VVS ingeniør Maskin/VVS
Telefon: 776 69159
Epost: trond.andreassen@unn.no

Elektro

Kontaktperson/Stilling: Svein Erik Sødahl Jamt, seksjonsleder Elektro
Telefon: 776 27702
Epost: svein.erik.sodahl.jamt@unn.no


UNN HF Harstad

Kontaktperson/Stilling: Tom Roger Mauseth, seksjonsleder Teknisk seksjon
Telefon: 77015022
Epost: tom.mauseth@unn.no

UNN HF Narvik

Kontaktperson/Stilling: Stig Everth Johannessen, bedriftselektriker Teknisk seksjon
Telefon: 76968113
Epost: stig.everth.johannessen@unn.no


Dokumenter


Slik brukes avtalen

Bestilling skal skje skriftlig, og om ikke annet er avtalt, inneholde følgende informasjon:

  • Bestillingsnummer
  • Navn på bestillende enhet/ kontaktperson for bestillingen.
  • Kundenummer
  • Leveringssted

Innlogging for brukere og leverandører

For kunder på avtalen, kan innlogging i Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon.

Om du ikke er bruker på innkjøpsportalen og har spørsmål om prislister eller statistikk, så kan du få dette ved å ta kontakt på e-post avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.

Logg inn (innkjøpsportalen)

Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under.

Logg inn (leverandørstatistikk)


Spørsmål eller avvik

Avvik eller reklamasjoner på avtalen registreres i Reklamasjonsportalen. En veileder for bruk av reklamasjonsportalen finner du her.

Leverandører må opprette egen bruker på «min side» i leverandørportalen for å sende avvik. Forespørsel sendes til leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no

Har du spørsmål om bruk av avtalen, anmodning om endringer eller andre tilbakemeldinger? Send epost til avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no​.







Fant du det du lette etter?