Vintervedlikehold - regional

Gjelder for alle helseforetak i Helse Nord RHF

Avtalen gjelder i hovedsak fra 1. oktober 2019 til 30. september 2021, med mulighet for prolongering i inntil to år.

Avtalen gjelder vintervedlikehold og omfatter snørydding, skraping/høvling sandstrøing, bortkjøring av snø til stedlig deponi, feiing på samtlige veier, fortau, gangveier, inngangspartier, og adkomstarealer til varemottak, servicefunksjoner, parkeringsplasser m.m.

Hvem er leverandører?

Finnmarkssykehuset Hammerfest: Kvalsund Maskin & Transport AS (Avtaletidspunkt 10. oktober 2019 til 09. oktober 2021)

Helgelandssykehuset Mo i Rana: Tangen Uteanlegg AS (Avtaletidspunkt 1. oktober 2019 til 30. september 2021)

Helgelandssykehuset Mosjøen: Brækken Maskin & Transport AS (Avtaletidspunkt 05. oktober 2019 til 4.oktober 2021)

Helgelandssykehuset Sandnessjøen: B-G Entreprenør AS, avd Nordnes Betong AS (Avtaletidspunkt 1. oktober 2019 til 30. september 2021)

Universitetssykehuset Nord-Norge Harstad: Sæteråsen Maskin AS (Avtaletidspunkt 1. oktober 2019 til 30. september 2021)

Universitetssykehuset Nord-Norge Narvik: 2tal Utemiljø AS (Avtaletidspunkt 1. oktober 2019 til 30. september 2021)

Nordlandssykehuset Vesterålen: Hadsel Maskin AS (Avtaletidspunkt 1. oktober 2019 til 30. september 2021)

Kontaktinformasjon til leverandører: 

Kvalsund Maskin & Transport AS
Kjetil Fredriksen
Telefon:  48098475
E-post: kjetil@Kmtas.no

Tangen Uteanlegg AS
Rune Tangen
Telefon: 95851838
E-post: rune@tangen-uteanlegg.no

Brækken Maskin & Transport AS
Kenneth Brækken
Telefon: 41626121
E-post: kenneth@bmtas.no

B-G Entreprenør AS, avd Nordnes Betong AS
Rolf Nordnes
Telefon: 91857603
E-post: rolf@nordnesbetong.com

Hadsel Maskin AS
Espen Jenssen
Telefon: 99590300
E-post: espen@hadselmaskin.no

Sæteråsen Maskin AS
Jacob Kulseng-Hansen
Telefon: 90839763
E-post: jacob@saeteraasen.no

2tal Utemiljø AS
Egil Karlsen
Telefon: 97971516
E-post: egil@2tal.as

Kontaktpersoner i Sykehusinnkjøp

Portrett

Ove Marius Helø

Fagansvarlig avtaleforvaltning 
ove.heloe@sykehusinnkjop.no
+47 934 00 194


Kontaktpersoner helseforetak

Finnmarkssykehuset HF
Bjørn Roger Andreassen
Telefon: 95972899
E-post: bjorn.roger.andreassen@finnmarkssykehuset.no

Helgelandssykehuset HF
Vidar Magne Smalås
Telefon: 97011825
E-post: vidar.magne.smalas@helgelandssykehuset.no

Nordlandssykehuset HF
Ken Steve Hansen
Telefon: 91712262
E-post: ken.steve.sen@nordlandssykehuset.no

Universitetssykehuset Nord-Norge Harstad
Tom Roger Mauseth
Telefon: 91306315
E-post: tom.mauseth@unn.no

Universitetssykehuset Nord-Norge Narvik
Trond Reinholdtsen
Telefon: 99004490
E-post: trond.reinholdtsen@unn.no

Dokumenter

Slik brukes avtalen

Avtalen administreres av kontaktpersonene i hvert enkelt helseforetak. Ved behov for mer utfyllende informasjon om avtalen, kontaktes avtaleforvaltning i Sykehusinnkjøp.

Innlogging for brukere og leverandører

For kunder på avtalen, kan innlogging i Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon.

Om du ikke er bruker på innkjøpsportalen og har spørsmål om prislister eller statistikk, så kan du få dette ved å ta kontakt på e-post avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.


Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under.

Spørsmål eller avvik

Har du spørsmål eller tilbakemeldinger? Send e-post til avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.

Ønsker du å melde avvik på avtaler? Send e-post til avvik.dn@sykehusinnkjop.no.


Fant du det du lette etter?