Vaskeritjenester

Nasjonal avtale

Avtalens varighet er fem år, med mulighet for forlengelse på 1+1+1 år.

Avtalen gjelder vask og leie av helsetekstiler. For tiltredelsesdato, se «Vedlegg – Kunder tiltredelse vaskeritjenester».

Hvem er leverandører?

Delområde / Leverandør / Kontaktperson / E-post:

  1. Helse Sør-Øst RHF 1: OUS HF / Nor Tekstil AS / Per Frøge / Per.froge@nortekstil.no

  2. Helse Sør-Øst RHF 2: Vestre Viken HF, Sykehuset i Vestfold HF, Sykehuset Østfold HF, og Sunnaas Sykehus HF / Nor Tekstil AS / Per Frøge / Per.froge@nortekstil.no

  3. Helse Sør-Øst RHF 3: Sykehuset i Telemark HF og Sørlandet Sykehus HF / Nor Tekstil AS / Markus Holgersen (SiV), Finn Olav Ås (SS) / Markus.holgersen@nortekstil.no, finnolavaa@nortekstil.no

  4. Helse Sør-Øst 4: Diakonhjemmet Sykehus / Nor Tekstil AS / Per Frøge / Per.froge@nortekstil.no

  5. Helse Midt-Norge 1: St. Olavs Hospital HF og Nord-Trøndelag HF / Storvask AS / Arve Skorstad / arve@storvask.no

  6. Helse Midt-Norge 2: Helse Møre og Romsdal / Nor Tekstil AS / Rita Jøsvoll / ritajo@nortekstil.no

  7. Helse Nord 1: UNN HF / Nor Tekstil AS / Jan Kåre Amundsen / jan.amundsen@nortekstil.no

  8. Helse Nord 2: Nordlandssykehuset / Nor Tekstil AS / Frank Tobiassen / Frank.tobiassen@nortekstil.no

  9. Helse Nord 3: Helgeland Industrier AS / Sven Thure Øberg / sven.thure@helgeland-industrier.no

  10. Helse Nord 4: Finnmarkssykehuset HF / Nor Tekstil AS / Jan Kåre Amundsen / jan.amundsen@nortekstil.no

  11. Helse Vest 1: Helse Fonna HF / Nor Tekstil AS / Roy Arne Jensen / roy.arne.jensen@nortekstil.no

Kontaktpersoner i Sykehusinnkjøp

Sigrid Næss Ebbesen

rådgiver anskaffelser
sigrid.ebbesen@sykehusinnkjop.no
+47 993 11 114

Portrett

Vanjeet Chatwal

forhandlingssjef og kategorisjef bygg og eiendom
vanjeet.chatwal@sykehusinnkjop.no
+47 457 97 743

Portrett

Dokumenter

Vedlegg - Kunder tiltredelse vaskeritjenester.pdfhttps://sykehusinnkjop.no/seksjon/avtaler/Documents/Vaskeritjenester/Vedlegg - Kunder tiltredelse vaskeritjenester.pdfVedlegg - Kunder tiltredelse vaskeritjenester.pdf
Vedlegg - Rammeavtale.pdfhttps://sykehusinnkjop.no/seksjon/avtaler/Documents/Vaskeritjenester/Vedlegg - Rammeavtale.pdfVedlegg - Rammeavtale.pdf

Innlogging for brukere og leverandører

For kunder på avtalen, kan innlogging i ProWeb eller Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon.

 

Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i Innkjøpsportalen.

 


Spørsmål eller avvik

Har du spørsmål, tilbakemeldinger, eller ønsker å melde avvik på avtalen?

Send e-post til tjenester@sykehusinnkjop.no.



Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.