Hotelltjenester

Nasjonal avtale

Avtalen gjelder fra 1. april 2018 til 31. januar 2021.

Avtalen omfatter overnatting med frokost. Informasjon om møterom finner du under avtalen «Kurs og konferansetjenester».

Hvem er leverandører?

Avtalen er inngått med fire leverandører:

  1. Scandic Hotels AS 
  2. Thon Hotels AS
  3. Nordic Choice Commersial Services AS
  4. Rezidor Hotels Norway AS

Kontaktinformasjon: 

Scandic Hotels AS: Jonas Harsem. E-post: jonas.harsem@scandichotels.com. Telefon: 977 54 473

Nordic Choice Commersial Services AS: Camilla Nysted. E-post: camilla.nysted@choice.no. Telefon: +47 902 22 902

Rezidor Hotels Norway AS: Cecilie Svindseth. E-post: cecilie.svindseth@radissonhotels.com. Telefon: 920 57 487

Thon Hotels AS: Kjell Vikebakk. E-post: kjell.vikebakk@olavthon.no. Telefon: 9180560862

Kontaktpersoner i Sykehusinnkjøp

Portrett

Evy Pleym

Senior prosjektleder anskaffelser 
evy.pleym@sykehusinnkjop.no
+47 452 68 720

Portrett

Bergljot Mikkelsen

Avtaleforvalter 
bergljot.mikkelsen@sykehusinnkjop.no
+47 905 06 012


Slik brukes avtalen

Bestilling av standardrom skjer i hovedsak online via reisebyrået G Travel. Her ligger avtalepris inne hos den enkelte bruker. Her kan du logge inn for å bruke G Travel.

Det anbefales via reisebyråene, men det er også mulig å bestille direkte til det hotellet du ønsker å bo på.

Dokumenter

Kunder tiltredelse - hotelltjenester.pdfhttps://sykehusinnkjop.no/seksjon/avtaler/Documents/Hotelltjenester/Kunder tiltredelse - hotelltjenester.pdfKunder tiltredelse - hotelltjenester.pdf
Felles rammeavtale - hotelltjenster.pdfhttps://sykehusinnkjop.no/seksjon/avtaler/Documents/Hotelltjenester/Felles rammeavtale - hotelltjenster.pdfFelles rammeavtale - hotelltjenster.pdf

Innlogging for brukere og leverandører

For kunder på avtalen, kan innlogging i ProWeb eller Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon.

Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under.

Logg inn (leverandørstatistikk)


Spørsmål eller avvik

Har du spørsmål, tilbakemeldinger, eller ønsker å melde avvik på avtalen?

Send e-post til tjenester@sykehusinnkjop.no.